SAS Institute otsib assistenti

Kandideerida saab kuni 10.veebruarini.

Kui tundsid end ära, siis võib just Sinust saada SAS Institute´i meeskonna uus

ASSISTENT


 

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises, oma valdkonna kaasaegsemaid lahendusi pakkuvas ettevõttes ja võimalust anda oma panus eduka ja väga hea mainega ettevõtte tegevusse. SAS Institute´is väärtustatakse nii kliente kui ka töötajaid ja ettevõtet on hinnatud korduvalt üheks parimaks tööandjaks terves maailmas. Sind ootab toetav meeskond ja kaasaegne töökoht Tallinna kesklinnas.    
Kui tundsid end ära, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma motivatsioonikiri ja ingliskeelne CV aadressile kandideeri@manpower.ee hiljemalt 10.02.2015.
Lisainfo: Manpower, tel 630 6565

_________________________________________________________________

SAS Institute on maailma suurim erakapitalil põhinev tarkavara arendusega tegelev ettevõte. Aastast 1976 pidevalt käivet ja kasumlikkust kasvatanud SAS Institute on investeerinud märkimisväärse osa kasumist tootearendusse ja klientidele kvaliteetsete tugiteenuste pakkumisse. Ajal, mil paljud konkureerivad tarkvaraettevõtted on elanud üle omanike vahetusi, konsolideerimisi või üldse turult lahkunud, on SAS Institute säilitanud oma esmatähtsa fookuse – pakkudes parimat tarkvara ja väärtustades oma suhteid klientidega. Enam kui 70 000 SASi lahendust töötab 139 riigis, sealhulgas kasutab SASi lahendusi 91 ettevõtet juhtivast sajast FORTUNE Global 500® ettevõttest.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara