Rahvusvaheline ettevõte otsib kontoriassistenti

Kandideerida saab kuni 25.veebruarini.

KONTORIASSISTENT

Sinu ülesanneteks on külaliste vastuvõtt ja juhendamine, igapäevaste kontoriküsimuste lahendamine ning sisse tulevatele infopäringutele reageerimine. Lisaks erinevate finantsandmete sisestamine ja kontrollimine.

Oled sobiv kandidaat, kui Sulle meeldib võtta vastutust, oled süsteemne ja võimeline kiirelt oma tähelepanu ühelt teemalt teisele viima. Sind ei hirmuta mõõdukalt rutiinsed ülesanded oma variatiivsuses ning otsid stabiilset töökohta. Valdad inglise keelt heal tasemel. Kasuks tuleb võimalus kohe tööd alustada.

Ettevõte pakub töökogemust professionaalses ja rahvusvahelises meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda, võimalust suhelda võõrkeeltes ja rikastada oma kogemust lisaülesandeid võttes.

Oled huvitatud?

Kui pakkumine tundub Sulle huvitav, siis kandideeri esimesel võimalusel läbi tööotsinguportaali või saada oma CV aadressil Lisainfo:
Manpower
tel 630 6565
Kaili Truu.
www.manpower.ee

 

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara