Uus veebikeskkond abistab erisoovidega reisi- ja söögikoha otsinguil

Eestis loodud ja äsja lansseeritud veebikeskkond TripTripHurray (www.triptriphurray.com) võimaldab leida lihtsalt ja kiiresti erisoovidele ja -vajadustele vastava sobivaima söögi- või peatumiskoha Euroopa piires. Eelkõige on tähelepanu pööratud lastega peredele, lemmikloomaomanikele ning erivajaduste või -toitumisega inimestele.

Otsingumootor TripTripHurray on kahe Eestis elava ungarlase Vera Erdosi ja Gabor Kothenci ning arenduspartnerina kaasatud Opus Online’i (eesotsas Andre Lalli) loodud teenus, mille abil saab kodulinnas või välisriigis viibides leida sobivaima koha einestamiseks või pikemaks peatumiseks. TripTripHurray peamine idee seisneb selles, et kõik teenusekasutajad leiaksid ühest veebikeskkonnast endale vastavalt erisoovidele ja -vajadustele sobivaima koha kas õhtustamiseks või ööbimiseks, vältimaks ootamatusi ning ebameeldivaid olukordi. Praegu keskendutakse enam väikelastega emadele, kuna infonõudlus just lastesõbralike kohtade järele on suurim. Samuti on populaarsed näiteks otsingud taimetoitu pakkuvate ning lemmikloomi tervitavate söögikohtade leidmiseks.

TripTripHurray loojate sõnul oli puudu keskkond, kust oleks võimalik leida restoranide, hotellide, ostukeskuste, spordiklubide või mõne muu koha kohta nii põhjalikku informatsiooni, et see rahuldaks täielikult spetsiifiliste vajadustega klienti. Portaali loojad rõhutavad, et taoline informatsioon, mida nende veebikeskkond nüüd pakub, on enamasti näiteks restoranide või ööbimiskohtade kodulehtedel peaaegu et olematu. Siinkohal soovitaksegi motiveerida ka toitlustus- ja majutusasutusi olema avatumad, tolerantsemad ning toetavamad. Pikemas perspektiivis loodetakse jõuda teenuste paremaks muutmiseni, mis tegelikult ei olegi TripTripHurray loojate sõnul midagi keerulist. Enamasti piisab vaid mõnest lisalastetoolist või menüü täiendamisest paari uue laste/eritoiduga.

Hetkel pakutakse TripTripHurray teenust 19 Euroopa riigis ning valida on võimalik ligi 2000 söögi- ja peatumiskoha vahel. 2015. aasta lõpuks loodetakse teenust pakkuda juba sajas riigis, mille hulka kuuluvad kindlasti ka populaarsemad sihtkohad soojamaareisideks nagu Kreeta, Rhodos, Korfu ja Sharm el Sheikh. Areneva portaali peamine eesmärk on jõuda võimalikult laia kasutajaskonnani, kuid selle saavutamiseks on oluline pidevalt täienev andmebaas koos kohtade arvustustega. Praegu tegelevad arvustuste kogumise ja kirjutamisega veebikeskkonna loojad ise, mis on küllaltki aeganõudev tegevus, kuid tulevikus loodetakse suurem hulk arvustustest saada ikkagi teenusekasutajatelt. Küll aga tehakse juba strateegilist koostööd lastekaupade firma Mothercare’iga ning juuli lõpust on TripTripHurray veebikeskkond osa Estonian Airi parda-WiFi teenusest AirFi.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara