OTSITAKSE JULGEID NAISI JA MEHI! Eesti parimaks sekretäriks oodatakse seekord kandideerima ka mehi!

sekretär
2017. aasta parimaks sekretäriks valiti Virge Martin

20. märtsil algab üleriigiline konkurss Eesti parima sekretäri valimiseks ning seekord oodatakse osalema ka julgeid mehi, kellele pannakse lisaks 10 000-eurosele auhinnafondile välja eripreemia.

Konkursi eestvedaja Laur Siboldi sõnul toimub võistlus tänavu seitsmendat aastat ning korraldajad ootavad pikisilmi esimest julget meeskandidaati. „Veel kümme-viisteist aastat tagasi oli kondiiter selgelt naine ja autolukksepp mees, kuid õnneks pole vastupidine enam tabu, vaid hoopis eelis. Moodsa kontori juhtimine ei eelda pikki sääri, vaid organiseerimis- ja empaatiavõimet ning pikka rida erialaoskusi,” ütles Sibold.

„Konkursil võivad osaleda ka inimesed, kelle ametinimetus või töökohustus on olla juhiabi, büroojuht, administraator või assistent,” lisas Sibold.

Parimat sekretäri ootavad väärikad auhinnad ning reisibüroo Wris 500 € kinkekaart. Parimale meeskandidaadile on välja pandud lisaks eriauhind.

Konkursil osalemiseks tuleb 3. aprillini registreeruda veebilehel parimsekretar.officeday.ee/. Konkurss koosneb kahest voorust: I voorus sooritatud ülesannete ja hääletustulemuste põhjal selgitab ekspertidest koosnev žürii välja kaheksa finalisti, kes pääsevad II vooru ning võtavad 19. aprilli finaalis mõõtuKonkursi täpne ajakava on järgmine:

 • 20. märtsist 3. aprillini toimub võistlusele registreerumine
 • 4.–11. aprill saavad osalejad täita veebipõhiseid ülesandeid, mis kajastuvad ka nende profiilil ja mille täitmise eest kogunevad väärtuslikud punktid, samuti saab sellel ajavahemikul oma lemmikutele hääli anda
 • 12. aprillil selguvad avaliku hääletuse ja ülesannete eest kogunenud punktide järgi 16 poolfinalisti, kellest 4 esimest pääsevad otse finaali
 • 16. aprillil valib žürii ülejäänute hulgast veel 4 finalisti
 • 19. aprillil toimub finaalpäev, kus finalistid on terve päev hõivatud mitmesuguste tegevustega, nii humoorikate kui ka professionaalseid oskusi nõudvatega

Aasta parimat sekretäri selgitatakse Eestis seitsmendat korda. Konkurssi korraldab Baltimaade suurim kontoritarvete firma Officeday.

Lisainfo:

Laur Sibold

Mob: 503 5254

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara