22 märts 2019
Jaga lugu:

Korralda sisukas sündmus Vabamus

Inimesed vajavad inspiratsiooni, et tekiks uusi mõtteid ja pilk näeks homse päeva võimalusi. Hea kommunikatsioonioskusega ettevõte teab, et iga koosolek, seminar, ajuründamine, esitlus, kliendikohtumine on ainukordne. Osad sündmused on nõnda olulised, et need tuleb teha teistsuguses keskkonnas ja teistsuguse ülesehitusega, kui on kontori või töökoha argipäev.

Vabaduse saal  

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on koht Toompea nõlval, mis pakub oma maja, loo ja professionaalsete ruumidega Sulle võimalust korraldada tulemuslik, sisukas ja meeldejääv seminar, nõupidamine või sündmus.

Vabamu maja ja püsinäitus

Uue tulemisega 2018 suvel laienes muuseumi siseruumide suurus kaks korda ning maja arhitektuur hakkas veel rohkem igas ruumis ja igale pilgule elama. Nimelt on Vabamu maja esimene spetsiaalselt muuseumiks ehitatud hoone Eestis. Sa astud sisse läbi väikese kasesalu ning hoone seinad on klaasist, et pakkuda külastajate pilkudele vabadust ja läbipaistvust.

Uus ja mitmekesine püsiekspositsioon "Vabadusel ei ole piire" keskendub okupatsioonidele, vastupanule, taastumisele ja vabadusele ning on saanud palju head tagasisidet erinevatelt rahvustelt ning erinevas eas inimestelt.

Vabamu ruumide võimalused

Vabamus on kolm erinevat ruumi, kus on võimalik korraldada sisukaid sündmusi.

Vabaduse saal on avatud ruum, mis sobib suurepäraselt esitlusteks, koosviibimisteks, pidulikeks tähistamisteks. Vabaduse saal mahutab pukklaudadega ca 100 inimest ning auditooriumistiilis istekohtadega ca 150 inimest. Seda ruumi saab rentida ka väljaspool muuseumi lahtioleku aega, seega sobib ka siia tants ning hilisõhtune tordi lahti lõikamine. Siin on lahti rullunud nii meeldejäävad toote- kui raamatuesitlused ja siin on inimesed säranud vabariigi viksimatel vastuvõttudel.

Vabaduse saal  

Konverentsisaal on hubane kardinatega eraldatud auditooriumi stiilis ruum, kus on paslik korraldada seminare, konverentse, loenguid, filmiõhtuid jms. Olemas on kõik vajalik, et sõnad kõlaksid - suur ekraan, mikrofon, kõnepult, tugitoolid jms. Vabamu konverentsisaal mahutab auditooriumistiilis ca 70 inimest, seega on see ideaalne koht fookusega juttudeks.

Konverentsisaal  

Arutelutuba on privaatne huvitav koht koolituste, töötubade, koosolekute korraldamiseks väiksemale seltskonnale. Siia ruumi on ka eraldi sissepääs õuest ning arutelutoas on ka privaatne kööginurk ja WC-s. Samuti saab soovi korral katta kinni klaasseina muuseumisse, aga klaasseintest võib loomulikult ka koosoleku inspiratsiooniks välja vaadata. Arutelutuba sobib ca 20 inimesele sisukaks tööks või koosviibimiseks. Siin tekivad mõtted ja formuleeruvad otsused.

Arutelutuba  

Nii Vabaduse saal, konverentsisaal kui arutelutuba ootavad Sinu olulisi sündmusi ja neis kõigis tekib mõtteid, mis saavad tekkida ainult ühes huvitavad atmosfääri ja arhitektuuriga hoones. Tutvu lähemalt Vabamu ruumidega siin.

Kõiki majas toimuvaid sündmusi varustab imeliste maitseelamustega 4SistersKitchen Catering.

Avatud Sinu mõtetele

Vabamu inimesed on alati avatud kuulama ja kaasa mõtlema Sinu ideid, et milline sündmus on Sul mõttes ning kuidas kõige paremini saab seda Vabamus korraldada. Nii nagu vabadusel pole piire, pole piire ka mõtetel ning seega mahub Vabamusse nii sisukaid jutte kui lendlevaid emotsioone.

Võta julgelt ühendust ning paneme Sinu ürituse idu kasvama.

Lisainfo ja broneerimine: broneering@vabamu.ee või 668 0250.

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733birgit.aljaste@aripaev.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee