Autor: Elis Vaiksaar • 29. juuni 2021

Läks lahti! Algas registreerimine Juhiabide praktilisele sügiskonverentsile!

On rõõm teatada, et lõpuks on see päev käes – piletid Juhiabide praktilisele sügiskonverentsile on nüüd müügil! Konverents toimub 4. novembril Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses ja veebis.
Foto: Ergo Sander

Mööduv aasta on olnud kõigi jaoks paras väljakutse, aga enim just nende jaoks, kes peavad olema teistele igapäevaseks toeks. Just juhiabid on need, kellelt saavad juhid iga päev nõu ning tuge ettevõtte paremaks toimimiseks.

See lisab omakorda suurema raskuse juhiabi õlgadele. Tänavune Juhiabide praktiline sügiskonverents keskendubki parimatele enesejuhtimise praktikatele, et osalejad saaksid olla edukamad nii tööl kui ka eraelus.

Juhiabide praktiline sügiskonverents

4. november 2021

Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuses

Osta pilet SIIT!

Olulised käsitletavad teemad

Riigiorganid ettevõtetes

Alustuseks räägib advokaadibüroo Soiranen vandeadvokaat Albert Linntam sellest, kuidas tuleks käituda, kui ettevõtet külastab riigiorgan. Toob näiteid, milliseid ametiasutusi peab üldse ettevõttesse lubama ning kellele tuleks sellest teatada. Lisaks jagab nõuandeid, kuidas käituda siis, kui avastad, et võib tekkida vajadus endal uurimisorganite või kohtu poole pöörduda.

Töölähetused uuenenud maailmas

Reisibüroo Go Travel müügidirektor ja juhatuse liige Rista Koit selgitab, kuidas reisimine on pandeemia jooksul muutunud ja miks on hea reisikonsultant kui pereliige, kellele võib iga kell helistada, kes aitab sul kiirelt muutuvas reisimaailmas ja selle tänases nõuete ning dokumentide rägastikus orienteeruda, kes aitab vajalikult hetkel sinu raha säästa ja kätt hoida.

Andmekaitse töösuhetes

Advokaadibüroo LEXTAL partner ja vandeadvokaat Kristi Sild tutvustab pandeemia ajal esile tulnud muutusi andmekaitse teemadel. Ettekandes käsitleb ta kõige sagedamini esitatavaid andmekaitsega seonduvaid tööelu küsimusi ning annab mõned praktilised näpunäited ja juhised, kuidas oma tööd paremini korraldada.

Tööpäevasisene liikumine

Firmafitnessi asutaja Susie-Ann Viirg viib meid liikumisemaailma. Eelkõige keskendub ta sellele, miks keha vajab liikumist ning mis juhtub siis, kui kehal puudub igasugune aktiivne tegevus. Lisaks toob ta näiteid, miks on tööpäevasisene liikumine meie kehale vajalik ja kuidas see erinevaid kehaosi mõjutab.

Eelmiste aastate osalejad on öelnud:

"Head teemad. Palju häid mõtteid, näpunäiteid!"

"Korraldus – piisavalt pause, et jaksaks pika päeva vastu pidada."

"Hästi valitud esinejad"

"Väga head teemad! Super toit ja hea seltskond."

"Esitlused on huvitavad ja sisukad."

"Konverents oli vaheldusrikas. Ajakava hästi planeeritud ja kergesti jälgitavad ettekanded."

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700