Autor: Sekretär.ee • 17. juuni 2015
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

E-catering võimaldab ise internetis meeldiv menüü koostada

Catering Service pakub klientidele uudset võimalust oma menüü ise otse internetis kokku panna.
Foto: Catering Service
Ligi 20aastase cateringikogemusega Catering Service pakub klientidele uudset võimalust oma menüü ise otse internetis kokku panna. E-catering on populaarne, kinnitab ettevõtte juht Tiit Saarmann.

Nagu muudeski valdkondades, on ka toitlutusteenuse alal uueks trendiks e-teenus ehk e-catering. Toitlustamise, üritusteks vajamineva inventari rendi ja Lillepaviljoni opereerimisega tegelev OÜ Catering Service on loonud kodulehe www.e-catering.ee, mis annab kliendile võimaluse oma maitse järgi rahulikult läbi interneti sündmuseks vajalik menüü kokku panna.

„Nii saab kellestki sõltumatult vabalt valitud ajal meelepärased toidud välja valida, summa kokku arvestada ning tellimuse sisse anda. Seejärel vaatab meie teenindaja tellimuse üle ja suhtleb kliendiga, et kõik ootused paika peaksid ning mingis osas möödarääkimisi poleks,“ selgitab Saarmann ja sõnab, et e-catering on muutunud tõesti väga populaarseks mooduseks toitlustust tellida.

Catering Service pakub e-teenust juba neljas aasta. Ühtviisi populaarseks on see kujunenud nii ettevõtete kui ka eraisikute jaoks, kusjuures väga meelsasti tellitakse e-cateringi tööpäeviti kontoritesse.

Tiit Saarmanni sõnul on catering ehk peoteenus on usaldusteenus, kus cateringifirma peab suutma pakkuda mitmekesist ja individuaalset teenust, et tellija saaks oma sündmuse soovitult tähistatud. Kõige olulisem on ühise keele leidmine kahe osapoole vahel, et koostöö laabuks teineteist mõistes ning probleemideta.

Cateringiteenuse pakkumine on tema sõnul tegelikult väga stressirikas ja vastutust nõudev töö, kuid teisalt on iga pidu erinev ning see teeb pakkuja töö äärmiselt põnevaks. Kõige olulisem on aga leida tellijaga ühine „keemia“, et ei tekiks vääritimõistmist.

Cateringiteenus algab hinnapakkumisest

Esimese pakkumise saamisel ei tasu kindlasti ära ehmuda, vaid kohe öelda, kui hinnaklass kipub kõrgeks jääma: „Esimese hooga pakutakse ikka rikkalikku maksimumteenust, kuid iga nüansi saab rahulikult üle rääkida ning oma valiku teha. Iga pidu on ju enda moodi ning pole olemas ühtainust teenust, mis sobiks kõigile. Ja on täiesti mõistetav, et enamik inimesi on hinnatundlikud.“

Ta lisab, et kindlasti ei tasu vaadata ainult numbrit ridade lõpus – oluline on ju peo õnnestumine ehk lõpptulemus ning see, et kas väljakäidava raha eest ikka saadakse seda, mida loodetakse. „Kui klient on oma valiku teenusepakkuja osas teinud ning tunneb, et tema valikutest ja soovidest on aru saadud, siis tasub firmat ka usaldada, sest teatavasti cateringiteenuse pakkujatel ruumi eksimiseks pole. Seda näitavad ka meie pikad ja kindlad suhted klientidega,“ sõnab Saarmann.

Ratastel restoran jõuab kõikjale, kuhu kutsutakse

OÜ Catering Service on aastate jooksul teenindanud palju väga erineva ilme ja suurusega üritusi alates kõrgetest väliskülalistest Vabariigi Presidendi Kantseleis, välisministeeriumis ja välisriikide saatkondades kuni erapidudeni Soomes ja Venemaal. „Meie jaoks algab üritus ka ühest inimesest ning samuti suudame edukalt pakkuda tippteenust mitu päeva järjest 1000 külalisele,“ ütleb Saarmann.

Ettevõtte tootmiskompleks asub Tallinnas Kari 1A ning on esimene Eestis spetsiaalselt cateringiteenuse pakkumiseks ehitatud hoone. Ühes hoones asuvad koos köök, ladu ja kontor ning firmas on põhikohaga tööl 26 inimest.

Lisaks traditsioonilisele täispaketile, kuhu kuuluvad toitlustamine, telk, lauanõud, mööblirent, lauakaunistused, õhtujuht, muusika ilutulestik ja muud lõbustused, pakub OÜ Catering Service ainulaadset võimalust korraldada pulmi, vastuvõtte, firmapidusid, seminare, konverentse ja koolitusi Tallinna Lillepaviljonis.

Muinsuskaitse alla kuuluv Lillepaviljon asub imekaunis kohas Pirita tee ääres, kauni vaatega merele. Paviljoni Palmisaal mahutab püstijala ürituste ajal ligi 400 inimest, teatristiilis sündmuseks 300 ja istumislaudadega peol 250 inimest.

Vaata lisainfot:

www.catering.ee

www.e-catering.ee

www.lillepaviljon.eu

Toitlustamise, üritusteks vajamineva inventari rendi ja Lillepaviljoni opereerimisega tegelev OÜ Catering Service on loonud kodulehe www.e-catering.ee, mis annab kliendile võimaluse oma maitse järgi rahulikult läbi interneti sündmuseks vajalik menüü kokku panna.
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700