(Sisuturundus) Kolime talvel tiimiga siseruumidesse?

Koostöö ja koos tegutsemise treening
Koostöö ja koos tegutsemise treening

Kui kätte on jõudnud aasta pimedaim aeg ja väljas on ebameeldivalt külmaks muutunud, siis soovivad paljud meeskonnad koos tegutsemiseks valida hoopis tegevuse siseruumides. Sellel on omad plussid.

Meeskonna tegevuse, nt meeskonnamängu siseruumis korraldamise poolt räägib eelkõige see, et külmakartlikud ja ilmapelglikud tiimiliikmed tegutsevad kaasa ilma stressi tundmata. Seetõttu on seda mõtet mõnikord tiimile lihtsam ka maha müüa, et treenida koostööd ja koos tegutsemist. Kui meeskonnas on vanemaid inimesi, kellel on libedaga mugavam toas tegutseda, on jällegi mõtekam valida sisemäng. Ja mõnikord me lihtsalt tahamegi toas olla.

Meeskonnamängu saab siduda arendava koolitusosaga
Meeskonnamängu saab siduda arendava koolitusosaga

Siseruumis võimalik meeskonnamäng siduda arendava koolitusosaga. Sel puhul on saadav kasu veelgi käega katsutavam, sest kui muidu võivad koos läbi tehtud mängud jäädagi meelelahutuslikule tasandile, siis koolitusega saab praktilist tegevust mängu näol siduda igapäevatöö nüanssidega. Mõtestada lahti erinevaid olukordi, mis mängu jooksul tekkisid, jälgida osalejate omavahelist käitumist, info jagamist, kommunikatsiooni laiemalt ning ka seda, kui hästi osatakse kuulata üksteist. Sisemäng on tihti haarav, loob ruumis sees tegutsemiseks täiesti uue dimensiooni ning võib tihti anda väga tummies tulemuse meeskonnatöö tõhustamiseks. 360 Kraadi uus sisemäng Träffik on lausa loodud selleks, et tiimiliikmed koos strateegiat välja töötaksid, nuputaksid lahendusi ning lõpuks lahenduse ka väga kiire aja jooksul teoks teeksid. Mängijad on seda hinnanud väg põnevaks ja haaravaks uueks mänguks, mida saab nii eraldiseisvalt kui ka koolituspäeva osana läbi teha.

Praktilist tegevust mängu näol saab siduda igapäevatöö nüanssidega
Praktilist tegevust mängu näol saab siduda igapäevatöö nüanssidega

Ja kes armastab värskes õhus rigi liikuda, saab seda teha kohvipauside ajal, sest mõnikord on ka nii, et tuleb konsensuslikult tegutseda ja ühised tiimi eesmärgid enda omadest ettepoole seada. See on ka ühe meeskonna maksimaalse arengufaasi näitaja, kui tiimiliikmed selleks valmis on.

Rohkem infot leiad SIIT.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara