Terviseseminar: parema tervise ja elustiili heaks

Naisliikumine Naised Emakakaelavähi vastu kutsub 26.jaanuaril kõiki naisi Sokos Hotel Viru konverentsikeskusesse seminarile tähistama 25-31.jaanuaril toimuvat Rahvusvahelise emakakaelavähi vastase võitluse nädalat.

Seminar toimub kl 13.30-18.00 ja oodatud on kõik naised, kes hoolivad enda ja lähedaste tervisest. Kuna teemaderingi on lülitatud ka töötervishoiu ja -ohutuse loeng, oodatakse kindlasti osalema ka sekretäre ja personalijuhte.

Seminari eesmärgiks on koondada aktuaalsed terviseteemad kompaktselt ühte päeva kokku ning rõhutada elustiili ja tervise eest hoolivuse olulisust igapäevaelus.

Esinejad on valitud oma ala parimate spetsialistide seast: Indrek Saul, Herdis Ojasu, Ott Kiivikas jpt.

Kohapeal on võimalus saada infot, valida sobivaid tooteid terviselettidelt ning suhelda aktiivsete teiste naistega.

MTÜ tegevuse üks eesmärk on teadvustada Eesti naistele vajadust käia regulaarselt naistearsti juures kontrollis. Naisliikumise soov on heatahtlikult teavitada naisi emakakaelavähi riskifaktoritest, teadvustada ennetamise olulisust ja murda barjäär sel teemal rääkimisel väiksemaks.

MTÜ alustas terviseteemalise seminari korraldamise traditsiooni eelmisel aastal ja selle populaarsus julgustas korraldusega jätkama. Oma õla terviseseminaridele on alla pannud mitmed toetajaid: Hotell Viru, Tallinna Kesklinnavalitsus, LG, Dermoshop, Sparta spordiklubi, Kalev Spa, Femme.ee, LC Tallinna Reval klubi jpt.

Rohkem info seminari kohta leiad emakas.ee kodulehelt.


Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara