Sekretäride lemmikud jaanuaris: TOP 10

Selle aasta esimesel kuul oli sekretäride kõige suuremaks lemmikuks 2010. aasta horoskoop ning nõuandlikud lood, kuidas oma samme nii seada, et iga päev ja kogu alanud aasta oleks eelmisest veelgi parem.

1. Horoskoop 2010: mida toob tiigriaasta?
Kõige enam huvitas sekretar.ee lugejaid Siret Seederi poolt kirja pandud tiigriaasta horoskoop - mida see loomaringile toob? Tiigri aasta ei luba rahu ega stabiilsust, küll aga õnnestumisi, kui astuda julgelt ja läbimõeldult.

2. 40 asja, mida täna teha
Kristjan Otsmann pani Ajajuhtimise blogis kirja 40 punkti, mida võiks kohe täna teha, et muuta pisiasju, mille otsa takerdumist ei pane alati ise tähelegi.

3. 8 nippi, et uus aasta oleks vanast parem
Kristjan Otsmann andis ka 8 nippi, mille järgimisel peaks alanud aasta eelmisest parem tulema.

4. Käivita rasvapõletus
Ajakiri Hers andis näpunäiteid, kuidas talveunes organismi veidi raputada ning hoida end energilisena, tugevana ja heas vormis.

5. 2010 – tiigriaasta
Edetabeli 5. koha hõivas samuti tiigriaasta horoskoop, milles Siret Seeder kirjutab 2010. aasta valitsevatest üldistest mõjudest. Missugune on Sinu teekond Tiigri aastal, sõltub paljuski Sinu valikutest.

6. 10 põhjust, miks su meeskond sind vihkab
Juhi coach Raimo Ülavere võttis ette igihalja teema - millega teenib juht kohe kindlasti välja oma meeskonna kriitika, millest ta võib-olla ise kunagi teada ei saa, sest väga tihti ei ütle keegi juhile otse näkku, mida ta valesti teeb.

7. Testi ennast: kui hästi sa oskad teha loogilisi järeldusi
Kui võimekas Sa erinevates valdkondades oled? Detsembris ilmus Äripäeva Raamatuklubi poolt välja antud raamat “Võimekuse, isiksuse ja motivatsiooni testid”. Üks nendest jõudis näitena ka sekretar.ee portaali ning jaanuari edetabelisse.

8. Kuidas vältida tegevuste edasilükkamist
Kristjan Otsmann kirjutab vanast tõest - me anname endale lubadusi, millest suur osa ei saa iialgi teoks. Miks? Sellest loost saab teada, milliseid lubadusi on mõtete iseendale anda ja kuidas neid siis ka täita.

9. Kas väärikusel on väärtust või maksab ainult raha
Koolitaja Tiina Drui arutles Inimeste juhtimise blogis iidsel teemal - kas väärikusel on veel rahaga konkureerides koht väärtuste pjedestaalil või siis mitte?

10. Kuidas arvestada puhkust uue TLSi järgi
Aasta esimesel poolel tuleb nii tööandjatel kui ka töötajatel paika panna oma selle aasta puhkuseplaanid. Sellest, mis on uue töölepingu seaduse tulekuga selles vallas muutunud, andis põhjaliku ülevaate advokaadibüroo Lepik & Luhaäär LAWIN advokaat Triinu Hiob.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara