Eesti sekretär on teksadega sina peal

Stereotüüp rangelt kostüümi pakitud sekretärist on kadunud ajaloo prügikasti - suurem osa sekretar.ee lugejatest käib aeg-ajalt tööl teksadega.

74% sekretar.ee küsitlusele vastanutest on teksadega tööl käinud ning ülemused ei näe selles midagi sobimatut. Kunagi üsnagi range kontoririietuse etikett astub rõõmsalt koos moega ega kirjuta enam alati nii rangelt punkt haaval ette, mis on lubatud ja mis mitte.

13% pole selle vabadusega siiski kaasa läinud ja märkisid, et kuigi ülemusel poleks selle vastu ilmselt midagi, ei taha nad ise teksadega büroolaua taga olla.

11% küsitluses osalenutest töötab aga ettevõttes, kus kontoririietusele on siiski seatud reeglid ning teksasid kontoris heaks tooniks ei peeta.

2% vastanutest on teksadega töö käimist küll proovinud, kuid neile on selle eest märkus tehtud.

Niisiis sõltub kõik ettevõtte tegevusalast ja sisekorrareeglitest.

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara