Enamus inimesi peagi ülekaalulised

2020. aastaks on 80% meestest ja 70% naistest ülekaalulised, ennustavad Oxfordi Ülikooli uurijad. Tulemused põhinevad praegustel ülekaalulisuse trendidel laste ja täiskasvanute seas.

See on tiksuv pomm ja mitte ainul asjaosalistele, sest Genius Beauty andmeil on toob ülekaalulisus ühiskonnas kaasa infarktide, südamehaiguste ning suhkruhaiguse kasvu, samal ajal peavad maksumaksjad suurenevad ravikulud kinni maksma.
 
Samas ei pea selle uudiste lugeja seda trendi toetama, vaid näiteks praegu arvuti tagant õue sörkima suunduda. Samuti saab asendada suured taldrikud väikesega, et portsjoneid vähendada, süüa valge riisi asemel pruuni ning tuua toidusedelisse rohkem aedvilju ja kiudaineid.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara