CV Keskus: tööpakkumisi palju nagu buumiajal

Tööpakkumiste arv on sel aastal olnud väga suur ning numrbid on võrreldavad 2007. aastaga, mil CV Keskusesse postitati ligi 40 000 uut tööpakkumist.

2011. aasta esimese 4 kuuga on avaldatud CV Keskuse tööportaalis juba ligi 12 000 tööpakkumist. Võrdluseks – 2009. aastal oli see number 4400 ja 2010. aastal 7100. Aastases võrdluses on mahud kasvanud 70%, teatas CV Keskus täna.

Suurenenud on ka tööpakkumistele kandideerimiste maht. Kui 2009. aastal kandideerisid tööotsijad esimese nelja kuuga läbi CV Keskuse 203 000 korda, siis eelmisel aastal 289 000 ja käesoleval aastal juba 337 000 korda.

Hoolimata sellest, et tööpakkumiste arv on taas väga suur ja ettevõtete vahel toimub suur konkurents parimate töötajate pärast, on CV Keskuse tööportaalis kandidaatide arv jätkuvalt kõrge. Selle aasta esimese nelja kuuga kandideeris läbi CV Keskuse süsteemi ühele töökohale keskmiselt 31 inimest.

„Need numbrid annavad tunnistust sellest, et Eesti majandus on taas sisse saanud korraliku hoo – pakkuda on palju töökohti ning inimesed kandideerivad väga aktiivselt. Masuaegsest töötajate „lojaalsusest“ ei ole suurt midagi järgi jäänud, töötute arv väheneb ning need, kel töökoht olemas, otsivad aktiivselt uut ja paremat teenistust“, kommenteeris värsket statistikat CV Keskuse tegevjuht Paavo Heil.

CV Keskuse kasutajate arv ületas aprillis 400 000 piiri. Aktiivseid CV-sid on CV Keskuses hetkel 299 000.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara