25. märts 2013
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Kas neljapäeval on lühendatud tööpäev?

Selle aasta pikad lihavõttepühad tekitavad küsimuse, kas neljapäeval, 28.märtsil on lühendatud tööpäev?

Töölepingu seaduses § 53 on tööaja lühendamise kohta toodud tähtpäevade lühike loetelu: uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale eelnevat tööpäeva lühendab tööandja kolme tunni võrra.

Millised riigipühad on vabad tööpäevad, loe täpsemalt Äripäeva teemaveebist raamatupidaja.ee.

Autor: Juuli Laanemets, Tiive Murdoja

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700