Autor: Sekretär.ee • 14. august 2020

Algas konkurss parimate praktikantide väljaselgitamiseks

Eesti Tööandjate Keskliit kutsub ettevõtjaid esitama oma parimad praktikandid konkursile „Praktik Cum Laude”. Kandidaate saavad konkursile esitada kõik tööandjad, kes soovivad oma silmapaistvaid praktikante esile tõsta. Žürii valib välja parimad kõrghariduse, kutsehariduse ja välistudengitest praktikandid, samuti pärjatakse parim õpipoiss.
Konkursi „Praktik Cum Laude” autasustamine 2019. aastal

„Praktika on väljaõppe üks osa, kus koolis antud teoreetilised teadmised proovitakse päriselus järele. Konkursi eesmärk on tunnustada ja tõsta esile neid, kes jäävad praktika ajal oma pealehakkamisega tööandjatele silma. Praeguseks on mitmed konkursi varasemate aastate võitjad tööl samas organisatsioonis ja juhendavad ise uusi praktikane,“ ütles Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson. „Edukas praktika on selline, kus tööandja juhendab ja aitab, ent ka praktikant ise mõtleb avatult kaasa,“ lisas Entson. „Julgustan kõiki organisatsioone praktikavõimalusi pakkuma, praktikante märkama ja neid konkursile esitama,“ sõnas ta.

Tööandjad on oodatud esitama konkursile praktikante, kes on nende juures praktika läbinud käimasoleval õppeaastal (1. september 2019 kuni 31. august 2020). Iga tööandja saab konkursile esitada kuni neli kandidaati, igas kategoorias ühe. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 30. september 2020.

Kandidaadi esitamiseks tuleb täita Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel asuv ankeet. Eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis. Võitjad selguvad hindamiskomisjoni otsuse tulemusena, internetihääletusega valitakse ka publiku lemmik. Ankeete oodatakse meiliaadressile [email protected] ning võitjad kuulutatakse välja oktoobris 2020.

Tutvu lähemalt konkursi tingimustega Tööandjate Liidu kodulehel ja jälgi konkursi uudiseid Facebookis.

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab konkurssi juba viiendat aastat koostöös haridus- ja teadusministeeriumi ning Haridus- ja Noorteametiga. Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond. Eelmisel aastal esitati konkursile 45 kandidaati.

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700