Autor: Personaliuudised.ee • 1. märts 2023

CV-Online Estonia selgitas välja parimad tööandjad

CV-Online Estonia viis aasta alguses läbi iga-aastase Top Tööandja uuringu, kus parimaks tunnistati LHV Pank.
LHV pangakontor
Foto: Andras Kralla

2. kuni 31. jaanuarini toimunud uuring kogus rekordiliselt pea 13 000 vastust. Uuringu käigus oli kõikidel inimestel võimalik hääletada ettevõtte poolt, kus nad sooviksid enim töötada. Lisaks 2023. aasta top-of-mind Top Tööandjale valiti parimad tööandjad kuues ärisektoris.

“Hoolimata majanduse mõningasest jahenemisest on tööturul võitlus parimate töötajate pärast endiselt väga aktiivne. Parimad töötajad teevad enne kandideerimist ja tööpakkumise vastuvõtmist tööandjale põhjaliku taustakontrolli. Top Tööandjaks nomineeritutel on hea võimalus luua endale eelised parimate töötajate kaasamiseks oma eduloosse,” räägib CV.ee tegevjuht Agu Vaher.

2023. aasta top-of-mind tööandja on LHV Pank AS

LHV personalijuhi kohusetäitja Age Leedo sõnul on parima tööandja tiitel tunnustus kogu LHV-le. „Kui mullune parima tööandja nimetus valmistas meile suurt rõõmu, siis veelgi tähendusrikkam on see, et oleme parimaks tööandjaks ka jäänud. Kõik algab parimast teenindusest ja kogemusest, mida pangana tahame pakkuda, sest sageli on just LHV kliendid meie tulevased kolleegid. Kui naudime oma tööd ja teeme seda, mis on meile päriselt oluline, paistab see ka välja ja tekitab tunde, et tahaks siia tulla. Ja kui siia tullakse, on oluline, et tahetakse siia ka jääda. Ainult nii saab atraktiivsest tööandjast päriselt parim tööandja,“ ütles Leedo. „LHV väärtused on lihtne, toetav ja tulemuslik – läbi nende väärtuste kujundame ja suuname oma tegevused ka tööandjana,“ lisas ta.

TOP 5 kriteeriumit, mis teevad tööandja atraktiivseks

1. Pakutakse motiveerivat palka ja lisahüvesid

2. Hea sisekliima ja toredad kolleegid

3. Häid tulemusi märgatakse ja tunnustatakse

4. Tööandja hoolitseb oma töötajate tervise eest (spordikompensatsioon, puuviljad kontoris, tervisekindlustus vms)

5. Pakutakse paindlikku töökorraldust

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700