Autor: Kathleen Pajumaa • 8. september 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

5 parimat lehekülge, mida iga loominguline inimene teada võiks

Autor: motivaator,ee

Me kõik tegeleme igapäevaselt teatud tüüpi loomingulise tööga. Kui sa oled vabakutseline ja sul on võimalus töötada kohtades, mis su loomingulise mahla voolama panevad, oled sa kuhjaga õnnistatud. Paljudel kontoriinimestel on aga raskusi leida kontakti oma inspiratsiooniallikaga, kui neid ümbritsev kära ja müra kuidagi tasa ei jää. Sel põhjusel on loodud ka järgnevad veebilehed – et olenemata ümbritsevast lärmist, saaks igaüks end sobivasse keskkonda kujutada.

Paljud inimesed kurdavad, et nende kontori ülesehitus häirib suuresti nende loomingulist mõtlemist ja võimet teha produktiivselt oma tööd. Tohutu sagin, inimeste jutuvadin ja pilkane teadmatus, millal keegi sinu laua kõrvale midagi küsima või niisama juttu ajama tuleb, saab paljude inimeste loomingule saatuslikuks. Enamik meist lihtsalt ei suuda keskenduda kui keegi meid pidevalt katkestab, mistõttu on väga raske ka oma tööga järje peal püsida. Siinjuures loodan, et välja toodud leheküljed aitavad Sul veidigi keskendumiseks sobivat sisemaailma luua ja natukenegi tulemuslikumalt oma tööülesandeid lahendada.

1) Hipstersound on keskkond, mis on keskendunud erinevate kohvikute taustahelidele. Sul on võimalik valida “Kohvik Pariisis”, “Kärarikas tänavakohvik”, “Vaikne restoran” jm vahel, et end klientide sosinate ja kõlisevate nõude vahele ära kaotada. Soovid vahelduseks võtta istet hoopis väliterrassil? Ka see võimalus on Hipstersoundis olemas “Tuulise terrassi” nime all. Loodetavasti aitab tuulesagin su hajameelsed mõtted hoopis uute ja värsketega asendada.

http://hipstersound.com/

2) Rainyscope on teine populaarsust kogunud veebileht, mille fookuseks on pigem looduslikud helid nagu vihm ja linnulaul. Igale maitsele on olemas ka sobiv vihmaliik: kas sind lõdvestab rohkem kerglane seenevihm, tugev paduvihm, talviselt karge ja krabisev vihm või hoopis seesmiselt puhastav tormivihm. Kui vihma liiga palju saab, on sul võimalus valida hoopis mitmekesiste linnuhäälte vahel, mis oma värvikireva kõlaga igaühe abstraktsesse mõttemaailma viib.

http://rainyscope.com/

3) Snowy Escape on väga lihtne ja minimaalne veebileht, mis peale esimest klikki sind hubasesse maamajja kodutunde ja soojendava kamina äärde viib, kus meditatiivne tule praksumine su momentaalselt kaasa tõmbab ning liigne meelemüra justkui iseenesest kaob. Tugev lumesadu koos intensiivse tuulega paitab õrnalt su kõrvu ning loob ideaalse atmosfääri kõiksuguseks loominguliseks tegevuseks.

http://snowyescape.com/

4) Noisli on suurepärane keskkond inimestele, kellele meeldib ise luua meeliülendavaid taustahelisid. Siit leiab nimelt 16 erinevat helivõimalust, mida saab üksteisega miksida selleks, et leiutada enda loomingulise protsessi tarbeks sobiv heli. Valikud hõlmavad näiteks sügiseste lehtede saginat, äikesetormi, merekohinat, jõevulinat, südaöiseid loodushääli kui ka rongirööbaste raginat. Midagi igale maitsele!

https://www.noisli.com/

5) Viimane, kasutajate poolt palju kiidetud leht, on Jazz and Rain, mis ühendab endas vihma ja jazz muusika helid. Valida saab nii rahulikemate, lõbusamate kui ka vaiksemate meloodiate vahel- sõnu lauludel enamasti pole. Samuti saab vihma helide sagedust ja tooni ise muuta, sõltuvalt vajadusest ja hetke meeleolust.

http://jazzandrain.com/

Autor: Kathleen Kanervikko

Loe lisaks: motivaator.ee

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700