Kas netilaimu tasub kontrollida?

Netiavarustes levivate negatiivsete kommentaaride näol ei pruugi tegu olla pelgalt pahatahtliku sõimamisega, vaid ka ettevõtte äripartnerite või konkurentide sooviga lekitada konfidentsiaalset siseinfot. Kui paljud firmad hoiavad netikommentaaridel silma peal, küsib ajakiri Juhtimine.

Suhtekorraldaja Priit Koffi sõnul on rusikareeglit netiavarustes asuvate kommentaaride jälgimise ja reageerimise reeglite kohta keeruline välja tuua. "Tänane kommentaaride kvaliteet pole muidugi selline, milline oli kommnetaariumite algne idee," sõnas ta. "Kui tegu on lihtsalt halbade emotsioonide välja elamisega, siis ei soovita kommentaare lugeda ega südamesse võtta. Aga võib olla ka pahatahtlikke kommentaare, mille taga on tegelikult ettevõtte äripartnerid või konkurendid, kes tahavad lekitada mingit firma siseinfot. Seega ei saa öelda, et kommentaaride lugemisest päris loobuda saaks," rääkis Koff.

"Need juhud on küll harvad - sõltub ettevõttest, projektist ja juhtumist-, kuid võib siiski esineda, et tegu pole lihtsalt pahatahtliku laimu, vaid ettevõtte siseteabe levitamise katsega. Nii et kommentaaridel tasub silm peal hoida, et ei tuleks välja isiku või ettevõttega seotud konfidentsiaalset infot, aga samas ei tasu neid südamesse võtta ega kommentaaridest üldist

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara