Eesti eelistatuim personaliotsingu kanal

Värskest Palgainfo Agentuuri tööturu uuringust selgusid tööandjate ja tööotsijate poolt eelistatuimad kanalid.

Töö- ning personaliotsingute kanalite pingrea koostamisel osutus esimeseks valikuks nii tööandjate kui ka tööotsijate seas ülekaalukalt CV Keskuse tööportaal.

„Lähiaastatel mõjutavad tööturgu enim demograafilised muutused, mille tulemusena tööealine elanikkond märkimisväärselt väheneb ning seeläbi personaliotsingud keerulisemaks muutuvad. Veelgi enam on värskel põlvkonnal hoopiski teised väärtused kui eelnevatel generatsioonidel, mis tähendab, et tööandjad peavad olema personaliotsingutes märksa paindlikumad kui kunagi varem. Välistööjõu kaasamise asemel proovivad Eesti tööandjad pigem tööotsijaid ümber koolitada ning meelitada neid riigi piires uuele elukohale asuma, “ kommenteeris värsket uuringut CV Keskuse värbamisosakonna juht Renita Käsper.

Palgainfo Agentuuri uuringus osales 310 tööandjat ning 15 980 töötajat ja tööotsijat, mis on seni kõige suurem vastajate arv.

Osale arutelus

 • Merlin Mägi

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara