Autor: Äripäeva eriprojektide ja sisuturunduse üksus: [email protected] • 26. aprill 2019

Ettevõttesse sobivaimat kohvi valides ole julge

Kohvi valimine ettevõtte kontorisse või tootmisesse võib näida keerukas ja pikk protsess, kuid ka siin tuleks kaasata spetsialiste ja katsetada, milline lahendus on just Teile sobivaim. Juba 14 aastat turul olnud Eesti ettevõtte 7 Kohvipoissi tegevjuht Jaak Sirp ja müügijuht Annika Mõik selgitavad lähemalt, mis on kohvi täisteenus, ja julgustavad ettevõtteid pöörduma just kogemustega kohvipartneri poole.

14 aastat kogemusi ühe nime all

7 Kohvipoissi tegutseb tõesti Eesti turul juba pikalt, tänaseks 14 aastat. Selle ajaga oleme me hoidnud väga selget fookust, keskendudes ühele kindlale põhitegevusele, milleks on hea ja kvaliteetne kohv. See on muutumatult meie kirg alguspäevist tänaseni. Nüüdisaja märksõnadeks on kindlasti kiirus, mugavus ja paindlikkus, kuid seejuures ei tohi kvaliteedis kunagi järele anda. 7 Kohvipoissi suudab pakkuda erinevaid lahendusi ühe mehe ärist kuni mitmesaja töötajaga suurettevõteteni välja, luues igaühele mõnusa ja toimiva lahenduse.

Teenuste valikule seab piirid fantaasia

Teenus pannakse kokku kliendi spetsiifikast ja soovidest lähtuvalt, aga võimalusi ja kombinatsioone on tegelikult lõputult. Kohvi kõrval on olemas palju muid jooke, mida inimesed tarbida soovivad. Nendeks on näiteks tee, kakaojoogid, kissell või puljong. Ja ega ka ainult jookidega asi ei piirdu – meie valikus on ka eri suurusega snäkimasinad, mis sobivad eriti piirkondadesse, kus näiteks poodi lähedal ei ole, või kohta, kus inimesed ei saa töö tegemise ajal majast lahkuda. Samuti saame täisteenust kasutavatele klientidele soovi korral paigaldada tsentraalvee masinad, et ka puhas joogivesi oleks kättesaadav. Täiesti seinast seina on ka makselahendused ning siingi oleneb kõik kliendi soovidest. Meil ei ole fikseeritud teenuste pakette, vaid me kombineerimegi igale kliendile just temale sobivaima lahenduse. Tuleb lihtsalt julgelt küsida ja katsetada.

Kas kohvimasinate all peategi silmas suuri vending-masinaid?

Masinaid on mitmes suuruses. On suuri, vahepealseid ja väiksemaid. Igale ettevõttele on sobiv lahendus olemas, ka sellisele, kus töötajate arv alla kümne jääb või vastupidi, tarbijaid on mitmeid sadu ja enamgi.

Kuidas 7 Kohvipoissi tagab lubatud kvaliteedi?

Me kasutame oma uba, 7 Kohvipoissi, mille oleme spetsiaalselt Eesti tarbijat arvestades lasknud valmistada. Meil on oma pikaaegne ja usaldusväärne partner, kes on selle kohvi spetsiaalselt meie soovide järgi loonud. See on üks meie kvaliteedimärke, mille üle uhked oleme. Head uba on aga lihtne rikkuda, kui masin ei ole vastavalt seadistatud. Nii võid ka poest osta väga kvaliteetse ja tihtipeale kalli oa, kuid seadistamata masinaga soovitud tulemust ei saavuta. See on omamoodi teadus.

Üks oluline lisaväärtus, mida pakume, on ka järjepidev juba töös olevate masinate kvaliteedi kontrollimine. See tähendab, et käime ise regulaarselt klientide juures spetsiaalse masinaga kohvi kvaliteeti mõõtmas. Need põhjused lisaks pühendunud meeskonnale ja pikaaegsetele kogemustele annavad meile julguse väita, et oleme turul kvaliteedi poolest kindlasti liidrid.

Mida kujutab endast täisteenus?

Sisuliselt tähendabki see seda, et meie anname Teile kohvimasina ja kohvi ning hoolitseme selle eest, et masin oleks töökorras ja täidetud. Kogu see vastutus on täies mahus meie kanda. Ja lisaks, nagu ka eespool mainitud, saab juurde võtta snäki- ja/või veemasina. Täisteenuse idee on selles, et me võtame ettevõtte töötajalt koormuse ja kohustuse kohvimasina täitmise ja hooldamisega tegeleda, et ta saaks keskenduda oma igapäevastele toimetustele. Haldame aparaate täielikult ise. Prognoosime, et selle suve lõpuks saame valmis ka uue online-jälgimissüsteemiga, mis annab täpse ülevaate masinate täituvusest reaalajas.

Julgelt tasub küsida ka erinevaid makselahendusi, oleme selle poolest väga innovaatilised. Maksta saab isegi mobiiliga, täna kasutame selleks Telia rakendust m-tasku. Näiteks saab töötajate kohvitarbimist ka personaalselt jälgida, sidudes joogi võtmise näiteks kiibi või läbipääsukaardiga. Lahendusi ja võimalusi on nii palju, et neid kõiki siin välja tuua ei jõuakski.

Soovi korral saab sekretär e-poest Tango, Flamenco või Samba kontorisse tellida

Kohvisorte on meil muidugi rohkem. Paar aastat tagasi tulime välja oma tantsunimelise kohvisarjaga. Tegemist on meile omaselt väga heade kohvidega, mida saab tellida meie e-poest. Valikus on need nii ubadena kui ka juba jahvatatuna. E-poe kasutamine on lihtne ja mugav ning igal ettevõttel on oma kasutajakonto ja lepingulised hinnad, mida sisse logimisel näeb.

Mida soovitate sekretärile, kes on just kohvipartnerit valimas, näiteks ei olda ettevõtte praeguse teenusega rahul või tahetakse lihtsalt vahelduseks midagi uut proovida?

Inimeste eelistused muutuvad ja loomulikult tasub silmad lahti hoida. Meie soovitus on julgelt ühendust võtta, kutsume kliendid külla ja kuulame ära kõik soovid ja vajadused ning pakume omapoolsed lahendused. Tuleme ka ise kliendi juurde külla, et olukorda kohapeal hinnata, leida õige asukoht masinatele jne. Kindlasti soovitame kasutada prooviperioodi, et oma keskkonnas saaks anda kõikidele tarbijatele võimaluse teenusega tutvumiseks ja otsustamiseks. Võtke ühendust ja mõtleme juba koos edasi!

Kliendid kiidavad:

Balbiino ASi sekretär Daisy Laur-Olli: 7 Kohvipoissi on meie hea partner olnud juba alates 2011. aastast. Senini on koostöö sujunud suurepäraselt, meie inimestel on masinate valikutes olevatest jookidest kujunenud välja ka omad lemmikud. Masinad on heas töökorras, vajadusel on abi saamine kiire ja operatiivne.

Eesti Liinirongid ASi sekretär Helen Meltsas: Koostöökogemus on 7 Kohvipoisiga meil 2018. a algusest. Nende puhul paistavad eriliselt silma meeldiv suhtumine ja kiire reageering – võimalikud probleemid lahendatakse kiiresti ning kõik küsimused saavad alati ka vastused. Kuivõrd kohvijoogid on paljudele päeva oluliseks stardinupuks, on 7 Kohvipoisi pakutavad mitmekülgsed maitsed olnud asendamatud.

Nordauto Grupp OÜ: Oleme kasutanud 7 Kohvipoisi teenuseid alates 2015. aastast. Oleme väga rahul nii teeninduse kui ka toodete kvaliteediga. Teenindus on alati kiire, sõbralik ja personaalne. Tooted maitsevad nii oma töötajatele kui ka klientidele.

7kohvipoissi.ee

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700