6. detsember 2017

6 võimalust töölaud stiilseks ja isikupäraseks muuta

Efektne Starfish kaardihoidja
Autor: ELKE Mööbel
Esmapilgul võib tunduda töölaua isikupäraseks muutmine keeruline ülesanne, kuid tegelikult see seda siiski ei ole.

Mitmed suured sisustusaksessuaaride tootjad nagu HAY, Design Lettters jpt on tänapäeval mõelnud ka kontorite peale ja tänu sellele leiab nende valikust rohkelt isikupäraseid tooteid, mis mõeldud ka töölauale. Kuna kontorilaua pinda ei ole kunagi ülearu palju, tasub iluasjadele eelistada praktilisi esemeid. See aga ei tähenda, et vajalik pisiasi pilkupüüdev välja ei tohiks näha.

 

Nutikas ärarebitavate lehtedega nädalaplaneerija
Autor: ELKE Mööbel

Aja planeerimiseks leiab mitmeid huvitavaid lahendusi – lisaks tavapärasemale kalendermärkmikule saab kasutada ka nädalaplaneerijaid ja miks mitte ka erineva ajaga liivakellasi.

Töölauale saab isikupärasust lisada ka stiilsete kirjatarvetega, mida saab hoida enda nimetähega pinalis.

Visiitkaartide ja tähtsate märkmete hoidmiseks on praktiliseks ja pilkupüüdvaks lahenduseks Starfish kaardihoidja. Sobivaks alternatiiviks on ka puidust käed, mille sõrmede vahele saab pista kõige olulisemad kaardid. Kindlasti lisab selline täiendus töölauale ka tubli annuse disaini.

 

Autor: ELKE Mööbel

Neile, kes armastavad käsitsi märkmeid teha, leiab isikupäraseid märkmikke.

Kirjatarbeid, pabereid ja muud olulist saab laual mugavalt hoiustada erinevatel alustel, taskutes, topsides. Kui ruumi lahedamalt, saab kasutada lauale asetatavaid lahendusi, mille hulgas on nii efektseid geomeetrilisi aluseid kui ka põnevaid säilitustarvikute sarju. Kui ruumi on pigem vähem, tasub eelistada laua külge kinnitatavaid taskuid. Selleks sobivad lauaplaadi ja seina külge kinnitatavad restid, kuhu saab lisada väiksemate kontoritarvikute taskuid. Lauda aitab korras hoida ka mõni suurem säilituskorv, millega saab soovi korral töölauale ka värvi lisada.

Töölaua muudab kindlasti isikupärasemaks mõni lauale pandud taim. Üheks pilgupüüdjaks on kindlasti minikasvuhoonena toimiv Grow lillepott, mis sobib kõige paremini seemnete idandamiseks.

Erinevas suuruses ja värvis Kaleido kandikuid saab laual omavahel mustriteks sobitada
Autor: ELKE Mööbel
String+ sarja aksessuaarid on heaks lahenduseks kontoritesse
Autor: ELKE Mööbel
Tavalisemale lillepotile on huvitavamaks alternatiiviks Grow klaasist lillepott
Autor: ELKE Mööbel

Autor: Leidi-Liisa Laane, ELKE Mööbli kontori ja avaliku ruumi sisustussalong

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700