7 tootenopet Stockholmist

kontor
Kaasaegne kontor on täis põnevaid lahendusi.

Veebruari alguses toimunud Stockholmi disaininädal ja selle raames aset leidnud mööbli- ja valgustimess pakkusid palju uut ja huvitavat.

Uudistooteid esitlesid pea kõik suured tootjad Skandinaaviast ja ka mujalt Euroopast. Mööbli, valgustite ja aksessuaaride edasimüüja ELKE Mööbel käis kohal ja valis välja seitse kõige põnevamat uudistoodet kontorisse.

New Order sarja kontorilahendused HAYlt

Taani tootja HAY riiulitest alguse saanud sari on nüüdseks kasvanud täiuslikuks tööjaamade süsteemiks, mille valikust leiab lisaks riiulitele ja nendega ühendatud laudadele rohkelt erinevaid lisasid – seal hulgas ratastel sahtlibokse, vahepaneele jpm.

HAY New Order sari katab kõik kontori mööblivajadused
HAY New Order sari katab kõik kontori mööblivajadused

Abstracta db paneelidesüsteem

Akustikalahendustele spetsialiseerunud Rootsi tootja Abstracta db paneelid sobivad avatud kontoritesse töökohtade eraldajateks. Samuti saab neid kasutada üldisemalt ruumieraldajatena. Suureks eeliseks on aksessuaaride rohkus, mis võimaldab muuta töökohad isikupäraseks ja kogu kontoriatmosfääri hubasemaks. Näiteks leiab valikust riidenagisid, fotode hoidmiseks mõeldud riiuleid, paneelile toetuva lillepoti jpm.

Rohkete lisavõimalustega db paneelid Abstractalt
Rohkete lisavõimalustega db paneelid Abstractalt

Liikumissensor S 4.0 Interstuhlilt

Saksa tipptöötoolide tootja Interstuhli üheks suureks uudiseks on tooli külge kinnitatav andur, mis jälgib tooli kasutaja istumisharjumusi. Sellest lähtuvalt annab seade läbi äpi kasutajale märku istumisasendi korrigeerimiseks ja soovitusi liikumiseks. Sensor, mida saab paigaldada ka teiste tootjate töötoolidele, tuleb Eestis müügile kevadel.

Interstuhl toob peagi ka Eestis müügile toolidele mõeldud liikumissensori
Interstuhl toob peagi ka Eestis müügile toolidele mõeldud liikumissensori

Base nõupidamislaud Muutolt

Taani tootja Muuto on teinud oma kõige populaarsemast lauast nõupidamislaua versiooni, mis on tervelt 4,4 meetrit pikk ja mida saab täiendada koosolekute pidamiseks vajalike kaabeldustaskutega.

Muuto Base nõupidamislaud
Muuto Base nõupidamislaud

Akustilisest vildist valgusti Lily Abstractalt

Müra võib kontorites summutada ka akustiliste valgustitega. Abstracta tutvustas vildist valgustitesarja Lily, mis suudab lisaks heli summutamisele oma suuruse ja kuju tõttu kontoris tinglikud tsoonid luua.

Akustilise vildiga valgustid Lily Abstractalt
Akustilise vildiga valgustid Lily Abstractalt

Uued taimekastid ferm LIVINGult

Roheluse toomine kontorisse on jätkuv trend. Taani tootja ferm LIVING on täiendanud taimekastide sarja ja toob suve alguses müügile ümmargused jalgadel taimekastid. Koos nendega tulevad valikusse ka kastidele mõeldud plaadid, mis võimaldavad toodet kasutada ka abilaua ja panipaigana.

ferm LIVING uued taimekastid
ferm LIVING uued taimekastid

Bob moodulsüsteem Blå Stationilt

Puhkenurka või ootealasse mõeldud pehmemööblisari Bob Rootsi tootjalt Blå Station täienes uute moodulitega, mida saab omavahel lõputult kombineerida. Bobi moodulitega saab istumisala edukalt tekitada ka kitsasse ruumi, mida on muu mööbliga raske sisustada.

Blå Stationi Bob moodulitega sisustatud istumisala
Blå Stationi Bob moodulitega sisustatud istumisala

Osale arutelus

 • Siim Siigur, ELKE Mööbel

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara