Autor: Sekretär.ee • 19. juuni 2019

Kandideeri „Hea töökeskkond 2019” auhinnale

Tööinspektsioon tunnustab igal aastal ettevõtteid hea töökeskkonna arendamise eest. Auhinda antakse välja kahes kategoorias: alla 50 töötajaga ettevõte ja üle 50 töötajaga ettevõte. Kandideerimise tähtaeg on 16. september.
Tööinspektsioon kutsub kandideerima „Hea töökeskkond 2019” auhinnale
Foto: pixabay

Tööinspektsiooni peadirektori Maret Maripuu sõnul on hea töökeskkond saamas Eesti parimate ettevõtete organisatsioonikultuuri loomulikuks osaks. „Konkurentsitihedal tööturul on töötajate hoidmisel ja uute värbamisel edukamaks osutunud ettevõtted, kus on loodud ohutu ja töötajate tervist hoidev töökeskkond. See on osa ettevõtte mainest,” ütles ta. „Hea töökeskkonna tunnustusega soovime tõsta esile ettevõtteid, kes on teinud enam kui seaduses esitatud nõuete täitmiseks vajalik ja kes võiksid olla teistele eeskujuks,” lisas Maripuu.

Hea töökeskkonna auhinnale on oodatud kandideerima ettevõtted, kus töökeskkonna riske hinnatakse süsteemselt ja sellesse kaasatakse ka töötajaid. Ettevõttes kasutatakse isikukaitsevahendeid ja ohutusnõuete järgimine on loomulik osa tööprotsessist.

Tööinspektsioon annab auhinda välja viiendat korda. Auhinda antakse välja kahes kategoorias: alla 50 töötajaga ettevõte ning üle 50 töötajaga ettevõte. Eelmisel aastal võitis suurettevõtete kategoorias Saaremaa Piimatööstus ning väikeettevõtete kategoorias Bonava Eesti. Varem on hea töökeskkonna auhinna saanud Crystalsol, Tallinna Vesi, Saku Metall, Harju Elekter Teletehnika, Baltic Oil Service ja Derivco Estonia.

Kandideerimise tähtaeg on 16. september. Tingimuste ja varasemate võitjate kohta saab lugeda Tööinspektsiooni kodulehelt.

Allikas: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700