Sekretar.ee toetajad:
Ligi saja-aastase ajalooga põhjamaine kvaliteetmööbli tootja ISKU püsib turul kindlalt ja läheb ka keerulisematele aegadele maailmamajanduses vastu tugeva, tegusa ja innovatiivsena. Sel sügisel avas ISKU oma Lahti tehase juures Soome ühe suurima päikesepargi, mis varustab tehast rohelise energiaga.
Meie sisemine soov midagi ära teha on liikumapanevaks jõuks. Aga mida teha, kui vahel seda jõudu kipub väheks jääma? Olete ehk märganud, et ka teie töökollektiivi kohvinurgas jääb üha vaiksemaks ja reedeti on kontor juba kell kolm tühi? Või hoopis ei käidagi enam kontoris ja kiputakse eelistama kodukontorit...
Tööinspektsioon tunnustab igal aastal ettevõtteid hea töökeskkonna arendamise eest. Sel aastal pälvisid auhinna Interconnect Product Assembly AS ja Bondora Group AS. Lisaks anti esmakordselt välja eriauhind töökeskkonnaspetsialistile.
Mõistlik tööandja peab lahkuva töötajaga alati lahkumisvestluse, ükskõik siis, kumma algatusel töösuhe lõpu saab. Kuidas töötajat n-ö pardalt maha arvata ja lahkumisvestlust ette valmistada, kirjeldab koolitaja ja konsultant Elle Muuga.
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700