20. juuni
Sel aastal on võidupüha kolmapäeval ehk tööpäeval. Kuna võidupüha on riigipüha, on sellele eelnev tööpäev ehk 22. juuni kolme tunni võrra lühem.
Sekretar.ee toetajad:
Kuidas on teie ettevõttes tagasiside andmine korraldatud? Kas jagatakse seda pidevalt või ainult üks kord aastas arenguvestluse raames? Uuringud on näidanud, et Eestis ei ole tagasiside andmine veel nii mugav ja elementaarne ning töötajad tunnevad sellest tihtipeale puudust. Pidev ja konstruktiivne tagasiside on aga töötajate jaoks oluline, et saada teada, kuidas neil tööalaselt läheb, mis vajaks veel arendamist ja milliseid tulemusi neilt oodatakse.
Kui esimese tasandi töötajate käitumine tuleneb mõtteviisist „elu (tervikuna) on mõttetu“, siis teisele tasandile jõudes hakkavad inimesed mõtlema viisil „minu elu on mõttetu“. Nad on edasi liikunud lootusetusest ja meeleheitest ohvrimeelsusesse.
Nagu algus, on ka ametikirja lõpp väga oluline. Kuidas vormistada tervitusvormelit, allkirja, lisamärget ja kontaktandmeid? Just sellest me täna räägimegi!
Tallinna Majanduskool on üks vanimaid kutseõppeasutusi, mis tähistab tänavu 115. tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on koolist lõputunnistuse saanud üle 30 000 õppija ning õppeasutuse populaarsus aina kasvab.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700