6. juuni
Merle Raun, kes nõustab ettevõtteid töökiusamise ennetuse ja toimetuleku alal, leiab, et organisatsioonides kehtib inimlik käitumisreegel: „Ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et tehtaks sulle.“
Kas olete tööle kandideerides saanud vastuse, kus tänatakse kandideerimast, kuid leitakse, et olete ülekvalifitseeritud?
Kuivuse ja vananemisilmingute ennetamiseks vajab niisutamist igas seisundis nahk. Apteegi konsultant annab nõu, mida jälgida niisutava kreemi valikul ja missugused koostisosad on kõige tõhusamad.
Lühemast ehk neljapäevasest töönädalast hakkab tasapisi saama uus normaalsus, aga mitte kohe ja kõigile, kirjutab Targa Töö Ühingu juhatuse liige Ave Laas.
Ülemaailmne pandeemia tõi muutuseid paljudesse argitoimetustesse ja muutis ka inimeste harjumisi kohvitarbimises. Kui varem haarati enne töökohta jõudmist teelt kaasa maitsev latte või cappuccino, siis kodukontoritesse jäädes asuti katsetama muid viise, kuidas endale tass parimat kohvi valmistada. Kvaliteetset jooki saab täna aga nautida kordades lihtsamalt, sest me kõik saame olla iseenda elu baristad.
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700