22. märts
Kui pisendame pidevalt oma saavutusi, argumenteerime emotsioonide pinnalt, üritame teiste mõtteid lugeda ja teeme rutakaid järeldusi, ei tee see meie elu just lihtsamaks ja õnnelikumaks, vaid vastupidi. Sestap soovitab psühhiaater Sarah Vohra mõtlemisvigu tundma õppida, neid osata vaidlustada või ümber sõnastada. Loe, kas mõni järgnev mõtlemisviga iseloomustab ka sind.
Sekretar.ee toetajad:
Kandideerimise tähtaeg 09.04.2023. Täpsem info
Lühinägelikkusega kimpus oleva inimese üheks elu meeldejäävaimaks hetkeks võib saada päev, kui ta hommikul ärgates prille ninale vinnamata seinakellal aega näeb või õues jalutades siiani ühtlase rohelise puhmana paistnud puul lehti võbelemas märkab.
Tänases tööturu olukorras kinnitavad tööandjad kui ühest suust, et suurim probleem on tööjõupuudus – nuputatakse, kuidas jõuda sobivate kandidaatideni ja mida teha, et nad sooviks just sinu juures töötada. Maksta konkurentsivõimelist palka? Seda kindlasti! Aga sageli saavad määravaks hoopis muud aspektid.
Mõtle mõnele olulisele hästi lõppenud sündmusele oma elus, olgu see siis kooli lõpetamine, sõpradele valmistatud õhtusöök või tööalane projekt. Kas usud, et see sündmus õnnestus tänu sinu pingutusele või on hea tulemus saatuse, juhuse ja muudest sinust mitte sõltuvatest asjaoludest tingitud?
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700