17. sept
Kuigi iga tööintervjuu on omanäoline, leidub siiski teatud küsimusi, mida ettevõtte esindajad peaaegu alati kasutavad, et õppida paremini tundma vastas istuvat kandideerijat. Vaatamata sellele, et põhiliseks vestlusteemaks oled Sina, Sinu kogemused, oskused ja teadmised, löövad sageli just järgnevad küsimused kandidaatidelt jalad alt.
Sekretar.ee toetajad:
Vabariigi Valitsus kiitis üleeilsel istungil heaks töötukassa nõukogu ettepaneku, millega jäetakse töötuskindlustusmakse määr järgmiseks neljaks aastaks senisele tasemele ehk 2,4 protsendile, millest töötajad tasuvad 1,6 protsenti ja tööandjad 0,8 protsenti.
Tööaja ja pauside reguleerimise eesmärk on hoida töötaja tervist, ennetada õnnetusi ja kutsehaigusi ning tagada maksimaalne töösuutlikkus.
8. septembriks oli riskianalüüsi Tööinspektsioonile digitaalselt edastanud 45% kõigist ettevõtetest, kus töötab vähemalt üks lepinguline töötaja. Kokku on esitatud 27 524 riskianalüüsi.
Kristi Sild on advokaadina tegutsenud juba ligikaudu 20 aastat ning sellest enamuse Advokaadibüroos LEXTAL. Praeguseks on ta selle büroo üks omanikest ehk nii-öelda partneritest ning tegeleb igapäevaselt klientide nõustamisega töö- ja äriõiguse valdkondades. Otsustasin vandeadvokaadiga lähemalt tuttavaks saada ja uurida, milline inimene peitub temast siis kui parasjagu advokaaditööd ei tee.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700