Sekretar.ee toetajad:
Kandideerimise tähtaeg: 03.10.2022
Tervist, armsad noored ja nunnud vanainimesed! Mina kärbes Jaak olen ja olgu kohe öeldud, et mina olen korralik pulli ja nalja kärbes. Tööd teen ka täitsa vinks-vonks hästi. Minu ülesandeks on ajada Leiutajateküla rahvas hommikuti üles ning õhtul õigel ajal magama, aga hommiku ja õhtu vahele jääb päris mitu tundi ning mina juba naljalt tühja ei passi. Selleks et nalja ja naeru jätkuks õhtuni, teeme me külas rahvateatrit päris heal tasemel ning oleme ka viisipidamise omandanud, et saaksime teile maha pidada ühe raju kontserti. Tule ja vaata ise kui ei usu! Võid sõbrad ka võtta, kui tahad, aga ei pea.
Töötajate ühised väljasõidud on suurepärane võimalus meeskonda siduda ja ühtekuuluvustunnet tugevdada. Mida võiks aga igal sündmusel kollektiivi ühtsustunde loomiseks teha ja kuhu võiks Eestis meeskonnaga väljasõidu korraldada? Nõu annab sündmuste korraldamise ekspert ja üritusturundusagentuuri Soulteam asutaja Triinu Toomela.
Tellija käitumine koolitusturul meenutab veidi kinos või teatris käimist. Klient (tellija) perepeana valib välja filmi, mida oma pere vaatama viib, või annab igale pereliikmele taskuraha ja inimene ise otsustab, millist filmi ta vaatama läheb.
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700