11. juuni
Pealtnäha on inimeste juhtimine võrdlemisi selge ülesanne, kus juhi tööks on kindlaks teha, et töötajad on varustatud oskuste, motivatsiooni ja tahtega asju ära teha. Baastasemelt see nii ongi, ent kuidas selle eesmärgini jõuda, sõltub juba olulisel määral sellest, milliseid rolle ja milliseid inimesi tuleb kannustada.
“Me saame ise väga palju ära teha selleks, et ennast oma kehas hästi tunda – hoolida oma tervisest ja hoolitseda oma naha eest,” kinnitab toitumisterapeut ja Pharma Nordi koolitaja Triin Terasmaa. Virtuaalkliiniku erisaates “Mida teha, et omas nahas ilus olla” räägib ta naha ja limaskestade tervisest ning toidulisanditest, mis on abiks vitaalse olemise ning kena välimuse hoidmiseks.
Kui ettevõttes on kasutusel uksekiip tööle tulekute ja töölt minekute registreerimiseks, siis millist hetke tuleb lugeda lähtuvalt seadusest tööaja alguseks?
Ettevõtete huvi jälgida töökeskkonnas toimuvat nii turva-, vastavus- kui ka muudel kaalutlustel on kasvamas. Sellises olukorras on paratamatu, et tööandjate huvid põrkuvad töötajate privaatsussfääriga. Millistel tingimustel on jälgimisvahendite kasutamine töökeskkonnas lubatud ja mida seejuures silmas pidada?
Suhted töökohal mõjutavad tervist ja töötulemusi. Uuringud näitavad, et juhid, kes seavad esikohale suhted oma töötajatega ja juhivad positiivsuse ja lahkusega, saavad paremini hakkama ning ettevõtte kultuur mõjutab töötajate heaolu rohkem kui palk ja muud hüved.
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700