2. dets
Ega tühi kott püsti seisa. Kui tunned, et sul on toss väljas või ulub kingikotis tuul, lase Äripäeva kirjastusel end aidata. Kui sind järgnevad raamatud ei kõneta, võta lahti kirjastuse e-pood, et sealt lihtsa vaevaga oma lemmikud ostukorvi laduda.
Sekretar.ee toetajad:
Ligi saja-aastase ajalooga põhjamaine kvaliteetmööbli tootja ISKU püsib turul kindlalt ja läheb ka keerulisematele aegadele maailmamajanduses vastu tugeva, tegusa ja innovatiivsena. Sel sügisel avas ISKU oma Lahti tehase juures Soome ühe suurima päikesepargi, mis varustab tehast rohelise energiaga.
Meie sisemine soov midagi ära teha on liikumapanevaks jõuks. Aga mida teha, kui vahel seda jõudu kipub väheks jääma? Olete ehk märganud, et ka teie töökollektiivi kohvinurgas jääb üha vaiksemaks ja reedeti on kontor juba kell kolm tühi? Või hoopis ei käidagi enam kontoris ja kiputakse eelistama kodukontorit...
Tööinspektsiooni nõustamisjurist Anna Gljantseva selgitab, mida tuleb teha, kui on soov kiirkorras töölt ära minna.
Advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat Kristi Sild selgitab, kas töömahu vähenemise tõttu saab koondada alla kolmeaastast last kasvatavat lapsevanemat.
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700