21. mai
Ettevõtetes korraldatakse sündmuseid üldjuhul eesmärgiga märgata ja tänada töötajaid, kliente või koostööpartnereid. Vahel aga sündmused ei täida oma eesmärke. Nii levib nende kohta ohtralt müüte – näiteks et sündmuste korraldamine on kulukas ning keeruline ja töötajaid tegelikult need üldsegi ei huvita.
Kõrge töömoraal ja töötajate rahulolu on iga eduka organisatsiooni alustalad. Töökeskkonna täiustamine lõbusate ja kaasahaaravate tegevuste kaudu võib suurendada meeskonna üldist tootlikkust ja heaolu. Selles artiklis uurime, kuidas lühikesed, kuid haaravad pausid võivad muuta tööpäeva nauditavamaks ja tõhusamaks.
Tervisevõimlemise sarjas “Sirutuspaus” jagab füsioterapeut Priit Kõrve nõuandeid, kuidas eri elualadel töötavad inimesed võiksid oma lihaskonna eest hoolt kanda, et vältida tööst ja sundasendist tingitud vaevusi.
Alaealisteks loetakse kõiki alla 18-aastaseid isikuid. Kuna alla 18-aastastel isikutel on piiratud teovõime, siis kohalduvad nendele ka piirangud iseseisvalt tehinguid teha. Üheks võimalikuks tehinguks võib olla ka töölepingu sõlmimine, mis eeldab alaealise seadusliku esindaja nõusolekut. Seega, võttes tööle alaealist töötajat, on tööandjal vaja suhelda kahe inimesega. Nii alaealise enda, kui ka tema esindajaga, kelleks on üldjuhul lapsevanem.
Üle poole küsitletud eestimaalastest kinnitas, et on viimase aasta jooksul tööstressi kogenud, suurema osa sõnul on selle taga suur töökoormus, mis väljendub pidevas väsimuses ja halvas tujus.
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700