26. sept
Kui märkad, et kolleegi suhtumine töösse on muutnud negatiivseks, ta on silmanähtavalt väsinud, puudub igasugune motivatsioon töö tegemiseks, ta ärritub kiiresti ja puudub üha rohkem töölt, siis võib tegu olla läbipõlemisega.
Parima kingituse saladus peitub enamasti mitte selle füüsilises vormis, vaid sõnumis, mida kink edastab. Sõnumiga kingitus väljendab tänulikkust, austust, armastust või muud kingisaajale olulist emotsiooni ning jääb temaga pikaks ajaks. Kuidas leida see õige, tähendusega kingitus?
Sotsiaalministeeriumi tellitud uuringu tulemuste järgi leiab suurem osa töötajaid, et tööandjad saavad peresõbralikud olla IT-sektoris, samal ajal kui kõige vähem usutakse selle võimalikkust ehitus- ja kinnisvaravaldkonnas, põllumajanduses ning energeetikas. Ministeerium ja Eesti HR Selts kummutavad aga müüdi, justkui oleks peresõbralik tööandja vaid valitud sektorite hüve.
Maya Middlemiss on vabakutseline kirjutaja, storyteller, konsultant ja podcaster, kelle kireks on tööelu tulevik. Maya äri kodu on Eestis, kuid ta ise elab hoopis päikeselises Hispaanias. Enam kui 20 aastat sõltumatut tööelu elanud Maya usub, et tööelu tulevik ongi piiride kadumine.
D-vitamiin on seotud väga paljude terviseprobleemide ja -riskidega ning aitab ennetada hammaste lagunemist, luumurdude tekkimist, vanemaealistel osteoporoosi ehk luuhõrenemise teket, aga vähendab ka südamehaiguste, kõrge vererõhu, diabeedi ja vähiriski. Apteeker selgitab, milliseid rolle D-vitamiin organismis täidab.
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700