15. okt
Juhiabide praktilise sügiskonverentsi soodusmüük kestab kuni järgmise pühapäevani. Alates 25. oktoobrist on pääsmed müügil täishinnaga 239 eurot (+km). Seega on kõigil viimane võimalus soetada pääsmed hea soodushinnaga.
Sekretar.ee toetajad:
Tihe talendijaht on tööturul kõvasti kanda kinnitanud ning paljud ettevõtted näevad igapäevaselt aina rohkem vaeva töötajate ligimeelitamisega. Kuna just mõõdetav värbamise strateegia on aga see, mis aitab saavutada püsivalt häid tulemusi, jagame kasulikke soovitusi, kuidas saab hinnata oma personaliotsingu edukust CVKeskus.ee tööportaalist saadavate andmete põhjal.
Paljudel juhtudel sarnaneb ettevõtte omamine lapse kasvatamisega. Ettevõtte elu jooksul olete seda arendanud, katse-eksituse meetodil õppinud, riske võtnud ning teinud majanduskasvuga seotud otsuseid ettevõtte heaolu ja edu saavutamiseks.
Meid ümbritsev maailm on muutunud. Päris korralikult. Pea iga päev ilmuvad teated selle kohta, kuidas üks või teine ettevõte on langenud küberrünnaku ohvriks. Küll on kas lunavaraga pihta saamise tõttu tegevus halvatud või on andmed ära varastatud. Või mõlemat. Või midagi muud. Võimalusi piirab vaid fantaasia.
Lugeja küsib: Läksin kuu aega tagasi uuele töökohale, aga ma pole siiani saanud töölepingut allkirjastamiseks. Mulle see töö siiski ei sobi ning tahan mujale tööle minna. Kuna mul kirjalikku töölepingut pole, kas ma võin tööandjale suuliselt öelda, et ma homsest rohkem tööle ei tule ja ta ei saa mind kauem kinni hoida?
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700