20. sept
Hariduselt religiooniantropoloog Jaanus Kangur on töötanud täiskasvanute koolitajana juba viimased 18 aastat. Ennekõike peab ta end aga inimeseks, mida polegi niisama vähe ning mis polegi niisama lihtne.
Sekretar.ee toetajad:
Statistikaamet avaldas selle aasta II kvartali palgaraporti. Vaatame üle, mis seisus on kontorijuhatajate mediaanpalgad 2021. aasta teises kvartalis.
Kõik juhid vajavad oma töötajate motiveerimiseks „motivatsiooni“. Sama vajavad ja ootavad tegelikult ka töötajad ise. Kahjuks aga sageli töötajate ja juhtide arusaamised ja ootused motivatsioonile ei kattu – tegurid, mis juhtide hinnangul võiksid töötajaid motiveerida, ei pruugi töötajatele motiveerivalt mõjuda.
Vabariigi Valitsus kiitis üleeilsel istungil heaks töötukassa nõukogu ettepaneku, millega jäetakse töötuskindlustusmakse määr järgmiseks neljaks aastaks senisele tasemele ehk 2,4 protsendile, millest töötajad tasuvad 1,6 protsenti ja tööandjad 0,8 protsenti.
Tööaja ja pauside reguleerimise eesmärk on hoida töötaja tervist, ennetada õnnetusi ja kutsehaigusi ning tagada maksimaalne töösuutlikkus.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700